Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Demir Makine Tic. Ve San Ltd. Şti bu web sitesinde verilen bilginin doğruluğu, yeterliliği, tamlığı ve güncelliği anlamında sorumlu değildir. Tüm çabalarımıza karşın, web sitesinde verdiğimiz yazılı bilgiler, grafikler, şemalar, görseller ve üçüncü taraf linkleri doğruluğunu ve/veya güncelliğini yitirmiş olabilirler. Web sitesinde yer alan tüm bilgiler ve beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde olmadığı gibi Demir Makine Tic. Ve San Ltd. Şti açısından herhangi bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır. Yayınlanan bilgiler ışığında alacağınız her türlü kararın sorumluluğu tarafınıza aittir. Demir Makine Tic. Ve San Ltd. Şti, site hazırlayıcılarının, şirket çalışanlarının, Demir Makine Tic. Ve San Ltd. Şti’nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların, bu web sitesindeki bilgiye erişiminiz, kullanımınız veya yorumlamanız neticesinde uğrayabileceğiniz olası zararlardan hiçbir şekil ve surette hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Benzer şeklide web sitesinde veya kullanımında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan her türlü doğrudan veya dolaylı zarar ziyan ve masraflardan da Demir Makine Tic. Ve San Ltd. Şti, site hazırlayıcıları, şirket çalışanları, Demir Makine Tic. Ve San Ltd. Şti'nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşlar hiçbir şekil ve surette sorumlu tutulamaz.

Demir Makine Tic. Ve San Ltd. Şti, web sitemize erişiminize imkan tanıyan üçüncü taraf sitelerinin ve onların linklerinin içeriğinden dolayı sorumlu değildir. Bu web sitemizin farklı bölümlerinde, bilgi içeriğini genel anlamda yararlı bulduğumuz veya içeriği açısından web sitemiz ile paralelliği olduğunu düşündüğümüz üçüncü taraf web sitelerine link vermiş bulunuyoruz. Bu linklerin varlığı, link verdiğimiz web sitelerinin içeriğinin tarafımızca kontrol edildiği veya onaylandığı anlamını da taşımaz.

Resmi makamlardan size yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya sizin Demir Makine Tic. Ve San Ltd. Şti sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığınızın tespit edilmesi halinde, Demir Makine Tic. Ve San Ltd. Şti, kimlik bilgilerinizi araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Uygulanacak Hukuk ve Yetkili Mahkeme:

Yukarıda ifade edilen genel çerçeve dahilinde, bu web sitesini ziyaretiniz, kullanımınız ve malzeme indirmeleriniz Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Bu kullanım sonucunda oluşacak her türlü uyuşmazlık hallerinde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.